Rower szosowy do 1000 zł. No tak, wszyscy chcielibyśmy kupować najlepszy sprzęt w najniższych pieniądzach. Musimy jednak być świadomo, że niska cena i wysoka jakości nigdy nie idzie w parze. Jeżeli rower szosowy do 1000 zł to tylko TRIBAN ?

Aktualizacja: Okazało się, że Triban 100 został wycofany. Obecnie jest już niedostępny w większości sklepach. Jeżeli się pospieszysz może jeszcze gdzieś go upolujesz.

Sprawdź rowery szosowe w innych segmentach cenowych:

TRIBAN to marka znanej sieci marketów sportowych DECHATLON. Słynie ona z bardzo dobrego stosunku ceny do jakości.
Cieszy fakt, że cena nie uległa zmianie w stosunku do ubiegłego roku. W dalszym ciągu możemy go kupić za 999 zł.

Rowery Rowery - ROWER SZOSOWY TRIBAN 100 B'TWIN - Rowery

Dostępne mamy dwie wersje różniące się wyłącznie kierownicą. Typu baranek lub prosta. Polecam zdecydowanie “baranka”.
Ponad to należy pamiętać, że rower tym rowerze nie znajdziemy klamkom antek. Pamiętajmy jednak, że to rower szosowy do 1000 zł.

Poniżej moja ocena tego roweru w zestawieniu ubiegłorocznym.

W mojej ocenie powinieneś zastanowić się sto razy, a następnie pójść spać. Wstać i przemyśleć decyzję o zakupie kolejne 100 razy. Marka B’Twina pokazała, że da się wyprodukować tani rower, który będzie przypominał szosę i się nie rozpadnie po 100km. Chwała im za to! 
Jeżeli chcesz pojeździć tylko czasem, jednoczenie nie chcesz przeznaczać większych środków – Ok. Kupuj.
Natomiast jeżeli chcesz sprawdzić czy kolarstwo szosowe jest dla Ciebie – dołóż kilka stówek.  Rower oprócz tego, że jest w porządku to jest bardzo prymitywny. Brak klamko-manetek. Dodatkowo słaby osprzęt, którego wymiana będzie najzwyczajniej w świecie nieopłacalna.

Mając do dyspozycji budżet 1000 zł, poczekałbym na zwiększenie zaoszczędzenie kolejnych 500-1000 zł. W graniach 2000 zł można już kupić solidny rower na lata, który w miarę upływu czasu będziemy mogli stopniowo ulepszać i nie zrujnuje to naszego budżetu.   

Dodatkowo polecam Ci kanał bikeshow.cc, które pokazuję TRIBANA 100 w akcji.

TRIBAN 100 – kierownica “baranek”

TRIBAN 100 – kierownica prosta


Zapraszam do zapoznania się innymi moimi propozycjami.